BeCommerce Shopping 100
A digital footprint of the e-commerce top in Belgium
Registraties zijn gesloten
BeCommerce lanceert al enkele jaren een lijst van de 100 beste webshops in het Belgische e-commerce landschap: de BeCommerce Shopping100. De voorstelling van de 8e editie van de Shopping 100 - in combinatie met een hapje en drankje - zal plaatsvinden in het hoofdgebouw van Sudinfo. En iedereen mag erbij zijn!
Blijven marketplaces en streamingdiensten net als in 2020 de grote winnaars op de Belgische e-commercemarkt? Stoot een nieuwe naam Hubo van de troon als beste Belgische webshop? En welke andere interessante marktinzichten leverde het gedetailleerde onderzoek op? Schrijf je nu in en ontdek met ons welke (Belgische) webwinkels prijken op de top rankings van 2021!
Agenda
14:30 - 15:00: Ontvangst met drankjes en viennoiserie
15:00 - 15:30: Verwelkoming en presentatie Shopping100
15:30 - 16:30: Keynote van Pierre Leerschool - (algemeen directeur Sudinfo) en Demetrio Scagliola (hoofredacteur Sudinfo)
16:30 -17:30: Taart
Sprekers

Sofie Geeroms
Algemeen directeur BeCommerce
Pierre Leerschool
Algemeen directeur Sudinfo


Demetrio Scagliola
Hoofdredacteur Sudinfo
Hoe schrijf ik me in?
Voeg bovenaan de pagina van het evenement het aantal tickets toe dat u wenst te bestellen. Klik vervolgens op de knop 'registreer' die onder het aantal tickets verschijnt. Vul vervolgens uw e-mailadres in (telefoonnummer is niet verplicht) en verstuur. U ontvangt een bericht dat u met succes bent ingeschreven voor het evenement. Wij sturen u daarna alle noodzakelijke informatie voor toegang tot het evenement naar uw e-mailadres, dus houd uw inbox in de gaten voor e-mails van BeCommerce!